Genel

UTİKAD UTİKAD "İleri'ye Dönüşüm" ZirvesiSayı: 2019/075
Tarih: 31.01.2019
Sayın Üyemiz,
 
UTİKAD 19 Eylül 2018 tarihinde düzenlediği "Geleceğin Lojistiği Zirvesi"nin devamı olarak bu yıl 25 Eylül 2019 tarihinde Hampton by Hilton İstanbul Zeytinburnu'nda "İleri'ye Dönüşüm Zirvesi" düzenliyor.
 
Zirveye ürünlerin mevcut halinin üzerinde değişiklikler yapılması ile yeni bir işlevsellik ve görsellik kazandırılmasını hedefleyen İleri Dönüşüm (upcycle) kavramı ilham veriyor.
 
İleri Dönüşüm her ne kadar materyallere uygulanıyor olsa da; yapay zeka, robotik girişimler, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeler bizleri mevcut iş modellerimize katma değer yaratacak değişimler yapmaya zorluyor. Bir başka deyişle teknoloji büyük bir hızla geleceği şekillendirirken uyum sağlayabilmek için lojistik firmalarımızdan tedarik zinciri yönetenlere, üreticilerden tüketicilere kadar ileri dönüşmemiz gerekiyor.
 
UTİKAD Zirvesi 2019'da "İleri'ye" nasıl dönüşeceğimiz ve bu dönüşüm dalgasından nasıl etkileneceğimizi konuşacağız.
 
Ayrıca fuaye alanında standların yanı sıra anaokulu ve ilkokul düzeyindeki öğrencilerin ürettikleri eserlerin yer alacağı "İleri'ye Dönüşüm Çocuk Sergisi" ile lise ve üniversite düzeyindeki gençlerin ürettikleri robotların yer alacağı "Robotik Nesil İnovasyon Alanı"na yer vereceğiz.
 
UTİKAD olarak siz değerli üyelerimizi "UTİKAD İleri'ye Dönüşüm Zirvesi"ne davet ediyoruz.
 
Zirve hakkında detaylı bilgi ve sponsorluk imkanlarını içeren bilgilendirme sunumunu ekte bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.
 
UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ


 

Cavit UĞUR
Genel Müdür
Şenlikköy Mahallesi Saçı Sokak, No: 4 / F Florya 34153 Bakırköy İSTANBUL
+90 212 663 62 61
+90 212 663 62 72