Üye Şirketlerden

MİRPORT TAŞKENT OFİSİ AÇILDIMİRPORT TAŞKENT OFİSİ AÇILDI
Mirport Uluslararası Taş A.Ş., İstanbul ofisinin açılışından sonra, uluslararası alanda lojistik bilgi ve deneyimlerini Türkiye'nin ötesine taşımak için, Özbekistan ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Öz mal araçları ve güçlü acente ağı aracılığıyla 2009 yılından bu yana Avrupa, Ortadoğu ve BDT ülkelerine komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı hizmetleri vermekte olan Mirport, hızlı, yüksek kaliteli, uygun maliyetli ve güvenilir hizmetlerine operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile müşteri odaklı çözümler sunmak amacıyla Özbekistan Taşkent ofisinin 07.04.2019 tarihi itibariyle hizmete açıldığını duyurmuştur.

Türkiye'nin yerli sermayeli, Mersin merkezli, uluslararası lojistik alanında sahip olduğu tecrübesini ve gücünü yeni açtığı ofis ile Özbekistan'a da taşıyarak, bu pazardaki iş birliği fırsatlarını değerlendirerek gelişimini sürdürmeyi hedeflemektedir. Mirport, müşteri odaklı çözümlerin son derece önemli hale geldiği günümüzde operasyonel kaliteye katkıda bulunacak olan Özbekistan ofisi ile, çeşitli iş birliği modelleriyle değişik pazarların da yolunu açmayı hedeflemektedir.
Şenlikköy Mahallesi Saçı Sokak, No: 4 / F Florya 34153 Bakırköy İSTANBUL
+90 212 663 62 61
+90 212 663 62 72